U bevindt zich hier:Teams»Senioren»VV Wemeldinge 1»Meeuwen maatje te groot voor Wemeldinge 1

Meeuwen maatje te groot voor Wemeldinge 1

Oefenwedstrijd eindigt in 2-6.

Wemeldinge 1 oefende op 29 augustus thuis tegen de Meeuwen. Deze ploeg speelt een klasje hoger en dat verschil was duidelijk te zien in het veld. Na een ruststand van 0 - 4 wist Wemeldinge via Pieter Bolle (2x) nog iets terug te doen. Einduitslag 2 - 6.

Eerder deze week namen 2 gelegenheidsteams van Yerseke en Wemeldinge het tegen elkaar op. Deze wedstrijd, die op Yerseke werd gespeeld, eindigde in een 2 - 2 gelijk spel. Wemeldingse doelpunten van Vagelis Spirou en Perry Brouwer.

 

1 Reactie

  • Reactielink JdK vrijdag, 01 september 2017 11:57 Geplaatst door JdK

    Gelgenheidsteams? Van Yerseke zijde was dit gewoon Yerseke 2!

Zorg ervoor dat u de verplichte (*) velden invult waar dit is aangegeven. HTML code is niet toegestaan.

Naar de Top

© VV Wemeldinge 2018